Rozpis A

Rozpis zápasov kategória AMATÉRI

Zap. Skup. Čas Hala Domáci Hostia Výsledok
Piatok 2.6.2017
1 AA 9:00 PRI Hlavonožci (SVK) ORAVSKÁ elita (SVK) 2:2
2 AE 9:00 TVR 1.FC Mne sa nechce (SVK) IBK Humpolec (SVK) 2:3
3 AB 9:40 PRI The Reds (SVK) Pupkáči (SVK) 1:4
4 AB 9:40 TVR FBC WR Senators Björnar (SVK) Růžoví pežoti (CZ) 1:7
5 AC 10:20 PRI Bojujúci… (SVK) HAWRVOLTS (CZ) 0:4
6 AC 10:20 TVR Fbk Veľké Kapušany (SVK) RUM – Sk (SVK) 5:6
7 AD 11:00 PRI FBK RAptORs (SVK) FBK DOLNÝ KUBÍN (SVK) 4:4
8 AD 11:00 TVR FK Susedia (SVK) COLOSSEO Predators (SVK) 0:5
9 AA 11:40 TVR Čierni Panteri (SVK)  Hlavonožci (SVK) 7:0
10 AB 11:40 PRI Warriors Nemšová (SVK) The Reds (SVK) 5:2
11 AD 12:20 PRI FBK DOLNÝ KUBÍN (SVK) FK Susedia (SVK) 5:0
12 AA 12:20 TVR Hlavonožci (SVK) FBK AS Trenčín (SVK) 4:5
13 AB 13:00 PRI Warriors Nemšová (SVK) Růžoví pežoti (CZ) 2:10
14 AB 13:00 TVR The Reds (SVK) FBC WR Senators Björnar (SVK) 4:5
15 AC 13:40 PRI Fbc Kraken Bodona (SVK) RUM – Sk (SVK) 2:3
16 AA 13:40 TVR FBK AS Trenčín (SVK) SKOROMISTŘI (CZ) 2:4
17 AC 14:20 PRI HAWRVOLTS (CZ) Fbk Veľké Kapušany (SVK) 4:7
18 AD 14:20 TVR FBK RAptORs (SVK) FK Susedia (SVK) 5:0
19 AC 15:00 PRI Fbc Kraken Bodona (SVK) Bojujúci… (SVK) 9:0
20 AA 15:00 TVR Čierni Panteri (SVK) SKOROMISTŘI (CZ) 9:5
21 AA 15:40 PRI ORAVSKÁ elita (SVK) FBK AS Trenčín (SVK) 3:4
22 AB 15:40 TVR Pupkáči (SVK) FBC WR Senators Björnar (SVK) 11:2
23 AC 16:20 PRI Bojujúci… (SVK) Fbk Veľké Kapušany (SVK) 3:6
24 AE 17:00 PRI 1.FC Mne sa nechce (SVK) Dynamo Typilsi (SVK) 7:3
25 AD 17:40 PRI Valachien Snipers (CZ) COLOSSEO Predators (SVK) 11:4
26 AE 18:20 PRI GÓRALE NOWY TARG (PL) FBC Légia Vlára (SVK) 9:3
27 AD 19:00 PRI Valachien Snipers (CZ) FBK RAptORs (SVK) 5:4
28 AE 19:40 PRI Dynamo Typilsi (SVK) FBC Légia Vlára (SVK) 6:7
29 AE 20:20 PRI IBK Humpolec (SVK) Dynamo Typilsi (SVK) 12:2
30 AE 21:00 PRI GÓRALE NOWY TARG (PL) 1.FC Mne sa nechce (SVK) 2:3
Sobota 3.6.2017
31 AA 8:00 PRI SKOROMISTŘI (CZ) Hlavonožci (SVK) 9:3
32 AA 8:00 TVR ORAVSKÁ elita (SVK) Čierni Panteri (SVK) 1:5
33 AB 8:40 PRI Růžoví pežoti (CZ) The Reds (SVK) 7:2
34 AB 8:40 TVR Pupkáči (SVK) Warriors Nemšová (SVK) 11:2
35 AC 9:20 PRI RUM – Sk (SVK) Bojujúci… (SVK) 3:4
36 AC 9:20 TVR HAWRVOLTS (CZ) Fbc Kraken Bodona (SVK) 1:6
37 AD 10:00 PRI COLOSSEO Predators (SVK) FBK RAptORs (SVK) 5:4
38 AD 10:00 TVR FBK DOLNÝ KUBÍN (SVK) Valachien Snipers (CZ) 2:6
39 AE 10:40 PRI FBC Légia Vlára (SVK) 1.FC Mne sa nechce (SVK) 7:4
40 AE 11:20 PRI IBK Humpolec (SVK) GÓRALE NOWY TARG (PL) 6:2
41 AA 12:00 PRI FBK AS Trenčín (SVK) Čierni Panteri (SVK) 2:4
42 AA 12:40 PRI SKOROMISTŘI (CZ) ORAVSKÁ elita (SVK) 3:8
43 AB 13:20 PRI FBC WR Senators Björnar (SVK) Warriors Nemšová (SVK) 4:2
44 AB 14:00 PRI Růžoví pežoti (CZ) Pupkáči (SVK) 8:2
45 AC 14:40 PRI Fbk Veľké Kapušany (SVK) Fbc Kraken Bodona (SVK) 4:3
46 AC 15:20 PRI RUM – Sk (SVK) HAWRVOLTS (CZ) 3:2
47 AD 16:00 PRI FK Susedia (SVK) Valachien Snipers (CZ) 0:5
48 AD 16:40 PRI COLOSSEO Predators (SVK) FBK DOLNÝ KUBÍN (SVK) 6:9
49 AE 17:20 PRI Dynamo Typilsi (SVK) GÓRALE NOWY TARG (PL) 1:8
50 AE 18:00 PRI FBC Légia Vlára (SVK) IBK Humpolec (SVK) 2:9
51 1/8 18:40 PRI Čierni Panteri (SVK) FBC Légia Vlára (SVK) 10:0
52 1/8 19:20 PRI Fbk Veľké Kapušany (SVK) FBK DOLNÝ KUBÍN (SVK) 5:10
53 1/8 20:00 PRI RUM – Sk (SVK) COLOSSEO Predators (SVK) 2:0
54 1/8 20:40 PRI Pupkáči (SVK) GÓRALE NOWY TARG (PL) 4:3
Nedeľa 4.6.2017
55 1/8 8:00 PRI IBK Humpolec (SVK) FBK AS Trenčín (SVK) 7:1
56 1/8 8:40 PRI SKOROMISTŘI (CZ) FBC WR Senators Björnar (SVK) 9:5
57 1/8 9:20 PRI Valachien Snipers (CZ) Fbc Kraken Bodona (SVK) 6:1
58 1/8 10:00 PRI Růžoví pežoti (CZ) 1.FC Mne sa nechce (SVK) 6:2
59 1/4 10:40 PRI Čierni Panteri (SVK) FBK DOLNÝ KUBÍN (SVK) 4:5
60 1/4 11:20 PRI RUM – Sk (SVK) Pupkáči (SVK) 2:1 sn
61 1/4 12:00 PRI IBK Humpolec (SVK) SKOROMISTŘI (CZ) 4:2
62 1/4 12:40 PRI Valachien Snipers (CZ) Růžoví pežoti (CZ) 4:3 sn
63 1/2 13:10 TVR FBK DOLNÝ KUBÍN (SVK) RUM – Sk (SVK) 7:1
64 1/2 13:50 TVR IBK Humpolec (SVK) Valachien Snipers (CZ) 4:7
Finále 15:20 TVR FBK DOLNÝ KUBÍN (SVK) Valachien Snipers (CZ) 7:3
Postupový kľúč:  Tímy sa stretnú v skupine každý s každým. Do osemfinále postupujú tímy na prvých, druhých, tretích miestach + najlepší tím na štvrtom mieste.